09125150957
02122889000
bosch background
شما اینجا هستید : مرکز بوش ایران  -> اتو بخار بوش   -> اتو بخار بوش مدل TDA503011P

اتو بخار بوش مدل TDA503011P

اتو بخار بوش مدل TDA503011P

اتو بخار بوش مدل TDA503011Pیکی از انواع مدل های اتو بخار با کیفیت بوش می باشد. این دستگاه دارای 3000 وات قدرت و سرعت بالا جهت رفع چین و چروک لباس و پارچه در کمترین زمان ممکن می باشد. این مدل دارای رنگ زغالی با پایه قرمز است که ظاهری شیک به آن بخشیده و جلوه خاصی به اتو می دهد. دماغه باریک آن برای اتو کردن درزها و دکمه ها ایده آل است. طول سیم 2 متر است. طول بلند سیم به این معنی است که برای اتصال به پریز برق نیازی به رابط نیست. محل اتصال سیم برق به بدنه طوری طراحی شده است که 360 درجه در جهات مختلف بدون قطع شدن بچرخد.

برای خرید و اطلاع از قیمت اتو بخار بوش مدل TDA503011P با شماره 09125150957 تماس بگیرید.
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط

اتو بخار بوش مدل TDA503011Pیکی از انواع مدل های اتو بخار با کیفیت بوش می باشد. این دستگاه دارای 3000 وات قدرت و سرعت بالا جهت رفع چین و چروک لباس و پارچه در کمترین زمان ممکن می باشد. این مدل دارای رنگ زغالی با پایه قرمز است که ظاهری شیک به آن بخشیده و جلوه خاصی به اتو می دهد.
دماغه باریک آن برای اتو کردن درزها و دکمه ها ایده آل است. طول سیم 2 متر است. طول بلند سیم به این معنی است که برای اتصال به پریز برق نیازی به رابط نیست. محل اتصال سیم برق به بدنه طوری طراحی شده است که 360 درجه در جهات مختلف بدون قطع شدن بچرخد. شیر مخزن آب دارای ظرفیت 350 میلی لیتر بوده و دارای طراحی منحصربه فرد QuickFill می باشد که بدون نیاز به پرکردن مداوم آب می تواند به سرعت آب را پر و تخلیه کند. می دانید در طراحی یک اتوی خوب علاوه بر موتور و امکانات فنی باید به سلامت مصرف کنندگان نیز توجه کرد که می توان از آن به عنوان طراحی ارگونومیک نام برد. این ویژگی اتو کردن را آسان می کند.
در اتوهای قدیمی، تجربه دردناک لک شدن لباس ها به دلیل چکیدن اضافی و شستن مجدد آنها باعث شده است تا در مدل های جدیدتر اتو، محفظه های ضد چکه یا تولید بخار تعبیه شود.در این سیستم وقتی دمای کف اتو به زیر حد معینی می‌رسد، شیر در محفظه تجهیزات تبخیر به‌طور خودکار بسته شده، جریان آب قطع می‌شود و آب چکه نمی‌کند.
سیستم بخار اتو بخار بوش مدل TDA503011P پیوسته با سرعت 45 گرم در دقیقه بوده و دارای مشخصات توزیع عمودی می باشد. به این ترتیب مناسب برای لباس های آویزان بوده و کافیست اتو را جلوی این لباس ها قرار دهید و اجازه دهید بخار تولید شده توسط اتو لباس ها را صاف کند.
عملکرد اتو بخار بوش مدل TDA503011P از ایجاد رسوب جلوگیری کرده و به استفاده از محلول های گران قیمت برای تمیز کردن محفظه اتو  بی نیاز می باشد و وجود این ویژگی باعث افزایش طول عمر اتو می شود. این اتو دارای 3 عملکرد ضد رسوب می باشد. قابلیت تمیز کردن خودکار مخزن خود تمیز شونده به رسوبات باقیمانده در محفظه مولد بخار اجازه می دهد تا از خروجی بخار خارج شود و آب جوش می تواند به راحتی از منافذ خارج شود.
جنس کفیCeraniumGlissée است. کفی مرغوب این اتو، اتو کردن و تمیز کردن لباس ها را آسان می کند. این کفی ضد خش بوده، از مواد سرامیکی ساخته شده است، به طور یکنواخت گرم می شود و به راحتی روی لباس میلغزد.سوراخ های روی صفحه اتو به شکل دست طراحی شده است که اتو کشی را آسان می کند.
یکی از مزایای این دستگاه ایمنی آن است. به این معنی که در صورت ثابت بودن دستگاه قابلیت غیر فعال شدن را دارد و از حوادثی مانند آتش سوزی جلوگیری می کند. طراحی این اتو به این صورت است که اگر اتو برای مدت معینی روی لباس یا در حالت ایستاده بماند اتو به صورت خودکار خاموش می شود و اگر دست به دسته اتو برخورد کند اتو دوباره روشن می شود تا کار کردن ادامه یابد.
این اتو بخار بوش 1.8 کیلوگرم وزن دارد که نسبتا سبک است. وزن اتو باید با توجه به نیاز و قدرت بدنی هر فرد تعیین شود و نه خیلی کوچک و نه زیاد بزرگ باشد. اگر اتو سبک تر از حد مجاز باشد، نمی تواند فشار لازم را به لباس وارد کند و نتایج اتو کشی به آن خوبی که می خواهید نخواهد بود. از طرفی اگر دستگاه سنگین‌تر از حد مجاز باشد، اتو نمی‌تواند به راحتی روی لباس حرکت کند و اتوکشی کاری خسته‌ کننده می‌ شود.

ارسال نظر / پرسش در مورد اتو بخار بوش مدل TDA503011P
CAPTCHA
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background