09125150957
02122889000
bosch background
شما اینجا هستید : مرکز بوش ایران  -> جارو شارژی بوش   -> جاروشارژی عصایی بوش BBHMOVE7

جاروشارژی عصایی بوش BBHMOVE7

جاروشارژی عصایی بوش BBHMOVE7

شرکت بوش یک جارو شارژی منحصر به فرد، جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 که ترکیبی از جارو دستی و جارو پارویی را به بازار معرفی کرده است. شما می توانید از این محصول در هر مکانی استفاده کنید زیرا می توان از آن بر روی سطوحی که دسترسی به آن سخت است استفاده کرد. برای برخی سطوح از قسمت دستی یا برای سطوح بزرگتر از قسمت پارو استفاده کنید. برای جدا کردن جارو دستی از بدنه اصلی می توانید از دکمه وسط این محصول استفاده کنید. علاوه بر این از دو دکمه برای روشن و خاموش کردن جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 استفاده می شود که دکمه اول روی جارو شارژی دستی و دکمه دیگر بالای دسته جارو پارویی طراحی شده است. برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل موتور در مخزن آب دستگاه تعبیه شده است. برای شارژ این محصول کافی است آن را روی پایه شارژ اختصاصی قرار دهید.

برای خرید و اطلاع از قیمت جاروشارژی عصایی بوش BBHMOVE7 با شماره 09125150957 تماس بگیرید.
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط

شرکت بوش یک جارو شارژی منحصر به فرد، جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 که ترکیبی از جارو دستی و جارو پارویی را به بازار معرفی کرده است. شما می توانید از این محصول در هر مکانی استفاده کنید زیرا می توان از آن بر روی سطوحی که دسترسی به آن سخت است استفاده کرد. برای برخی سطوح از قسمت دستی یا برای سطوح بزرگتر از قسمت پارو استفاده کنید. برای جدا کردن جارو دستی از بدنه اصلی می توانید از دکمه وسط این محصول استفاده کنید. علاوه بر این از دو دکمه برای روشن و خاموش کردن جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 استفاده می شود که دکمه اول روی جارو شارژی دستی و دکمه دیگر بالای دسته جارو پارویی طراحی شده است. برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل موتور در مخزن آب دستگاه تعبیه شده است. برای شارژ این محصول کافی است آن را روی پایه شارژ اختصاصی قرار دهید. جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 دارای زمان شارژ حدود 12 تا 16 ساعت و دارای باتری 20 ولتی می باشد.از دیگر ویژگی های محصول می توان به قابلیت تاشو اشاره کرد.ارتفاع معمولی این محصول 1130 سانتی متر و ارتفاع تاشو 70 سانتی متر می باشد.باتری های شارژی جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 ، باتری های نیکل-فلز هیدرید بوده که سازگار با محیط زیست هستند. ولتاژ باتری این محصول 4.20 ولت می باشد که قدرتمند بوده و به راحتی می تواند گرد و غبار را از خانه شما پاک کند.
مخزن آب این جارو شارژی 300 میلی لیتر ظرفیت دارد و می توانید میزان پر بودن آن را مشاهده کرده و آن را خالی کنید. طراحی بدنه جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 تاشو می باشد کافیست دکمه روی بدنه را فشار دهید تا تا شود و در گوشه خانه قرار دهید.
به این ترتیب جارو شارژی فضای بسیار کمی را اشغال می کند. کلید روشن و خاموش کردن جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE7 و تنظیم قدرت آن نیز روی دسته جارو قرار دارد.
این جارو به عنوان هدیه برای عروس خانم ها و همچنین برای خانواده هایی که فرزند خردسال دارند بسیار مناسب است زیرا می توانند به راحتی خانه را بعد از غذا خوردن یا بازی تمیزکرده و زباله ها و مواد غذایی باقی مانده را از خانه خارج کنند.

ارسال نظر / پرسش در مورد جاروشارژی عصایی بوش BBHMOVE7
CAPTCHA
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background