09125150957
02122889000
bosch background

قبل از خرید جارو برقی بوش حتما بخوانید !

لوازم خانگی های برقی ای که اکثر خانواده ها در منازل خود استفاده می کنند دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و جزء ضروریات زندگی محسوب می شود . البته شاید تعدادی از خانواده ها هم از لوازم خانگی ای استفاده میکنند که نیاز چندانی به آن ندارند و فقط قصدشان خرید بوده است . از میان لوازم خانگی های ضروری جارو برقی یکی از مهمترین آن ها محسوب می شود . با اینکه در گذشته و چند دهه قبل از جارو های دستی جهت تمیز کردن منازل استفاده می شد اما استفاده از جارو های  دستی کار سخت و در بعضی مواقع طاقت فرسا بود . با ورود نسل جارو برقی به بازار دیگر بیشتر مردم روی به خریداری آن آوردند و جارو های برقی جایگزین جاروهای قدیمی شد. امروزه دیگر نبود جارو برقی در منزل یک معزل برای خانواده محسوب می شود . به دلیل همین ضروریت در هنگام خرید جارو برقی باید مقداری با جارو برقی و برند های مختلف و اینکه یک جاروبرقی باید دارای چه ویژگی هایی باشد اطلاعاتی داشته باشیم . برند بوش یکی از برندهای تولید جارو برقی می باشد که توانسته است جایگاه خود را در بازار و در میان خانوارها پیدا کند. زیرا این برند اکثر ویژگی های مهم یک جاروبرقی ایده آل را دارا می باشد. ما در ادامه به چند ویژگی مهم که بهتر است در هنگام خرید جارو برقی در خاطرتان باشد را بیان خواهیم کرد. 
جاروبرقی بوش مدل bsgl5pro8
بودجه :
اکثر افراد در هنگام خرید یک وسیله برای خود و یا منزل اولین موردی که به ذهنشان می آید میزان بودجه ای است که جهت خرید یک محصول کنار گذاشته اند . شما با توجه به میزان بودجه و مهم تر از آن برند مناسب می توانید یک جارو برقی ای که نسبت به بودجه ی شما کارایی داشته باشد را انتخاب کنید . برند بوش در تولید جارو برقی بسیار تنوع به خرج داده است و  میتوان بیان کرد که نسبت به میزان و اندازه ی هر بودجه ای جارو برقی طراحی و تولید و به بازار عرضه کرده است  
قدرت مکش:
اولین موردی که باید به آن توجه شود قدرت مکش جارو برقی می باشد.میزان وات بر روی جاروبرقی به تنهایی نمی توانند میزان مکش جاروی شما را بیان کند و باید توجه داشته باشید که ممکن است دو جارو برقی با میزان وات یکسان اما با قدرت مکش های متفاوت وجود داشته باشد . لذا میزان مکش در جاروها را باید با توجه به مدل، نوع موتور، عایق بندی بدنه لوله تلسکوپی، خرطومی و عوامل آن بسنجید   و فقط و فقط به میزان وات توجه نفرمایید. 
وزن
نکته ی بعدی در هنگام خرید جارو برقی توجه به وزن آن می باشد . برخی از جاروبرقی ها دارای وزن بدن یا لوله سنگینی هستند که کار نظافت را دشوار و خسته کننده می کنند و به مرور به دست، کمر و سایر اعضای بدن آسیب می زند. بنابراین هنگام خرید باید به وزن جاروبرقی توجه کنید  که مناسب توان شما باشد و به مرور زمان به شما آسیب نزند . زیرا استفاده از جارو برقی به دلیل این می باشد که شما از جارو کشیدن به سبک قدیمی دست بردارید و روش مدرن را جایگزین کنید و به کمر و دست خود آسیب کمتری وارد کنید. 
صدا
مورد بعدی و مهم در هنگام خرید جارو برقی توجه به صدای تولید شده از جارو برقی می باشد . هنگام خرید حتما به صدای آن توجه کنید که صدای خیلی زیاد و آسیب رسان نداشته باشد. جارو برقی های برند بوش به دلیل اینکه با تکنولوژی بالا ساخته و تولید شده اند با توجه به قدرت مکش بالا از صدای پایینی هم برخوردار هستند .
نوع کیسه جاروبرقی
جارو برقی ها دارای کیسه های متفاوت و همچنین جارو برقی ها دارای کیسه و بعضی مدل هم هم بدون کیسه می باشند که هر کدام مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارد .  برای بعضی افراد مهم است که نوع کیسه به چه صورت می باشد و هر کدام هم برای انتخاب خود دلایلی دارند . یکی از ویژگی های جاروبرقی های کیسه دار امکان تعویض کسیه آن هنگام پر شدن است که البته در دراز مد هزینه های مالی زیادی برای مصرف کننده ایجاد می کند. به همین دلیل می توان جاروبرقی های بدون کیسه را منبعی برای ذخیره هزینه های زمانی و مالی در نظر گرفت. از سوی دیگر تعویض فیلتر جاروبرقی های بدون کیسه هزینه ای است که افراد آن را نادیده می گیرند و در هنگام خرید به آن توجه نمی کنند  چرا که این نوع جاربرقی ها دارای فیلتر قدرتمند و بانفوذپذیری بسیار کم در برابر ذرات گرد و غبار هستند و در طولانی مدت کارآیی خود را از دست می دهند که باید هر چند وقت یکبار عمل تمیز کاری فیلترها را انجام داده و یا در صورت امکان تعویض شوند.
جارو برقی بوش مدل bsg82425
فیلتر تصفیه کننده هوا
یکی از قابلیت های جارو برقی های مدرن و پیشرفته داشتن فیلتر تصفیه کننده هوا می باشد که برای کسانی که از مشکلات تنفسی رنج می برند و یا برایشان این مورد مهم می باشد کاملا مناسب می باشد. اگر شما هم جزء افرادی می باشید که این قابلیت برایتان مهم است حتما در هنگام خرید به این مورد توجه فرمایید. 
قابلیت مکش مایعات
برخی از برندها شروع به تولید جارو برقی هایی با قابلیت مکش و جمع آوری مایعات از سطح کرده اند . برند بوش هم این نوع جارو برقی را با ویژگی های خاص خود تولید کرده است . این قابلیت و ویژگی برای برخی از افراد مهم و برای برخی دیگر چندان در اولویت نمی باشد . اما داشتن یک جارو برقی با قابلیت مکش و جمع آوری مایعات حتی بنزین و ... از روی سطح زمین یک قابلیت ایده آل برای یک جارو برقی می باشد.
ما در بالا به موردهایی جهت راهنمایی بهتر شما عزیزان برای خرید یک جارو برقی مناسب اشاره کردیم و در پایان باید این نکته را نیز یاد آوری کنیم که داشتن ویژگی های پایه همانند قدرت مکش- نوع موتور و برند و ... جزء اولویت های مهم برای یک خرید مناسب می باشد. 
 
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background