رویه های ارسال سفارش

۱۴ شهریور، ۱۳۹۶

روش ارسال سفارش در استان تهران :

سفارش‌ها  در شهر تهران مطابق با هماهنگی تیم پشتیبانی فروشگاه مرکزی بوش تحویل داده خواهد شد.

هماهنگی های لازم برای ارسال سفارشاتی که در ساعات بین 8 الی 18 صورت پذیرد در همان روز انجام میگیرد و برای سفارشات خارج این بازه زمانی روز بعد انجام می پذیرد.

  امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یک میلیون تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند .

برای مبالغ کمتر هزینه ده هزار تومان به فاکتور اضافه می شود .

 

روش ارسال سفارش در سایر شهرها :

ارسال سفارشات سایر شهرها با پست انجام میگیرد و زمانی بین 3 تا 5 روز کاری کالاهای خریداری شده به دست کاربران خواهد رسید .

 

نکات مهم :

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش  بیش ازیک میلیون تومان  و در استان تهران می‌شود.

- اگر کالای شما اقداماتی برای نصب ، راه اندازی و یا تحویل برای استفاده نهایی را دارد با بخش پشتیبانی فنی کالاکوش هماهنگی های لازم را انجام دهید. 

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

-  به کاربران توصیه می‌شود برای مشاهده محصول از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 36833006 - 021 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش فروشگاه مرکزی بوشاطلاع داده شود.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.