09125150957
02122889000
bosch background
شما اینجا هستید : مرکز بوش ایران  -> پاکت جارو بوش   -> پاکت 4 عددی جاروبرقی بوش تایپ type g

پاکت 4 عددی جاروبرقی بوش تایپ type g

پاکت 4 عددی جاروبرقی بوش تایپ type g

برای خرید و اطلاع از قیمت پاکت 4 عددی جاروبرقی بوش تایپ type g با شماره 09125150957 تماس بگیرید.
لطفا برای استعلام قیمت تماس بگیرید
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
از جمله لوازم جانبی جاروبرقی بوش که می توان به عنوان پرمصرف ترین آن یاد کرد، پاکت جاروبرقی بوش می باشد. در تمامی مدل های جاروبرقی بوش دو مدل پاکت از لحاظ ساختار ظاهری وجود دارد که با توجه به مدل دستگاه شما باید از پاکت مخصوص آن ورژن استفاده نمود.
در این موارد همواره دو دغدغه برای کاربران جاروبرقی بوش وجود دارد. اول اینکه چه مدل پاکتی برای جاروبرقی آن ها مناسب است و از طرفی چگونه از کیفیت پاکت جاروبرقی بوش اطمینان حاصل کنیم.
بر روی دستگاه همواره پاکتی که مناسب دستگاه شما است به صورت یک کد ثبت شده است که با مراجعه به آن کد می توانید از آن مطلع شوید.
اما در مورد کیفیت پاکت، در ابتدا توصیه می کنیم به هیچ وجه از پاکت کاغذی برای جاروبرقی بوش استفاده نکنید زیرا پاکت های کاغذی علاوه بر کاهش مکش و تولید صدای ناهنجار، در صورتی که رطوبت وارد دستگاه شود به سرعت فرسوده شده و گرد و خاک به داخل موتور وارد می شود.
پاکتی که هم اکنون مشاهده می کنید از مرغوب ترین پاکت های جاروبرقی بوش بوده و داری سه لایه پارچه نانو بوده و تا 99 درصد جلوی خروج گرد و خاک را می گیرد.
این پاکت TYPE G می باشد و مناسب مدل های جاروبرقی بوش می باشد که دریچه پاکت ریلی دارد. برای اینکه مطمئن شوید که آیا این پاکت برای دستگاه شما مناسب است و یا نه، می بایست دریچه ورود گرد و خاک آخرین پاکت نصب شده روی دستگاه را با دریچه پاکت موجود در عکس محصول مقایسه کنید.
این پاکت دارای بهترین دوخت دور بوده و از طرفی پارچه داخلی آن نیز دارای دوخت بوده و تا 90 درصد از پارگی و فرسودگی جلوگیری می کند. علاوه بر آن در مسیر ورود گرد و خاک و دور دریچه، یک ابر دایره ای قرار دارد تا پاکت به صورت دقیق بر ورودی قرار گیرد و از پخش شدن گرد و خاک خروجی می کند.
در این پک 4 عدد پاکت فابریک جاروبرقی بوش قرار دارد که در صورت استفاده منظم هفتگی، برای حدود شش ماه کافی می باشد. توصیه ما این است که پس از پر شدن 70 درصد پاکت، اقدام به تعویض آن نمایید.
ارسال نظر / پرسش در مورد پاکت 4 عددی جاروبرقی بوش تایپ type g
CAPTCHA
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background