bosch background
09125150957
09125150957 واتساپ
شما اینجا هستید : بوش  -> توستر بوش

توستر بوش آلمان با قیمت عالی + گارانتی معتبر

توستر بوش

در واقع توستر بوش مانند یک جعبه کوچک  که غذا را خیلی سریع می پزد یا گرم می کند. به جای حرارت الکتریکی یا گازی که یک اجاق معمولی استفاده می کند، یک توستر بوش با تابش الکترومغناطیسی گرم می‌شود.

خرید توستر بوش

وقتی صحبت از پخت و پز می‌شود، خرید این توستر واقعا اوج راحتی است. تویتر بوش یکی از لوازم خانگی مفید در هر آشپزخانه مجهزی ضروری است و اگر به دنبال یک توستر جدید هستید و بهتره است که توستر بوش را خریداری کنید زیرا کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد این توستر را می‌توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.

قیمت توستر بوش

قیمت توستر بوش متفاوت است و شما میتوانید این توستر باکیفیت را با بهترین قیمت خریداری کنید‌. مدل‌های توستر بوش متنوع هستند و قیمت هر کدام آن بسته به مدل توستر بوش دارد‌. توستر بوش را باکیفیت بالا و با قیمت منصفانه خریداری کنید.

توستر بوش چگونه کار می‌کند؟

توستر بوش با استفاده از چندین بخش اساسی ساخته می‌شوند. اینها شامل فیوز است که به سیم برق متصل است. این می‌تواند متوستر را در صورت گرم شدن بیش از حد یا اتصال کوتاه خاموش کند. سپس یک ترانسفورماتور ولتاژ بالا وجود دارد که برق را به دستگاه بعدی که یک مگنترون است، منتقل می‌کند. این دو بخش برای تنظیم سطح تشعشعات توستر مورد نیاز برای پختن غذا استفاده می‌شود. تشعشعات توستر بوش ایجاد شده در مگنترون از طریق یک دستگاه راهنمای موج که در بالای حفره اجاق قرار دارد که غذا در آن قرار دارد حرکت می‌کند. تشعشعات توستر از یک تیغه همزن گردان عبور می‌کند باعث گرم شدن غذا یا پخت آن می‌شود. این توستر دارای تایمرهای است که به طور خودکار توستر را پس از مدت زمان مشخصی متوقف می‌کنند.

مزایای استفاده از توستر بوش

توستر بوش برای پخت و پز و گرم کردن مجدد سریعتر از اجاق های معمولی است. برخی از ویتامین ها هنگام پختن غذا در توستر نسبت به زمانی که در فر معمولی پخته می‌شوند حفظ می‌شوند، زیرا زمان پخت طولانی‌تر مواد مغذی مفید موجود در غذا را از بین می برد. توستر‌های بوش فقط از الکتریسیته استفاده می‌کنند، نه گاز، زغال، چوب یا روغن که ردپای کربن آن‌ها را کاهش می‌دهد و آلودگی فراتر از آنچه در تولید برق ایجاد می‌شود از بین می‌برد. این توستر غذاها، به خصوص پروتئین ها را قهوه‌ای نمی‌کند. موجودات خطرناک زمان کمتری برای رشد در غذاهایی که در توستر پخته می‌شوند دارند، زیرا غذا به سرعت به دمای بالایی رسیده و می‌توان بلافاصله آن را سرو کرد.

نکات ایمنی برای استفاده از توستر

اگر درب توستر آسیب دیده باشد یا در بسته شدن ایمن آن مشکلی وجود داشته باشد، نباید از توستر استفاده کرد.
اجسام فلزی را نباید داخل اجاق ها قرار داد مگر اینکه برای توستر ایمن تعیین شده باشند.
توستر باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالت خالی کار کند.

گارانتی توستر بوش

توستر بوش گرانتی و خدمات پس از فروش نیز دارد به همین دلیل طرفداری زیادی دارد. توستر بوش با ابعاد و رنگ ‌های متنوع تولید و طراحی شده‌اند. این توستر دارای ویژگی و امکانات خیلی خوبی دارد و مناسب آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ است. 
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background