09125150957
02122889000
شما اینجا هستید : بوش  -> ماکروفر توکار بوش

ماکروفر توکار بوش آلمان با قیمت عالی + گارانتی رسمی

ماکروفر توکار بوش
جهت اطلاع از قیمت ماکروفر توکار بوش با 02122889000 تماس بگیرید

ماکروفر توکار بوش چه برای گرم کردن مجدد یا پخت و پز غذا استفاده شود.ماکروفر می تواند به یک وسیله ضروری آشپزخانه تبدیل شود. برخلاف ماکروفر که روی میز قرار می گیرند، ماکروفرهای توکار بوش طوری طراحی شده است که روی دیوار نصب می‌شوند یا توسط کابینت احاطه شوند. این ماکروفر توکار بوش شیک و به طور یکپارچه با محیط اطراف خود بدون اشغال فضای پیشخوان ترکیب می شود. ماکروفر توکار بوش می توانند قدرتمند باشند و می توانند به سرعت و به طور یکنواخت غذا را گرم و طبخ کنند. 

هنگام انتخاب بهترین ماکروفر توکار چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

برخلاف ماکروفرهای رومیزی، ماکروفر‌های توکار باید مناسب آشپزخانه باشند. در میان بسیاری از ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید نیازهای پخت و پز، طراحی ماکروفر، تنظیمات پخت و پز و مشخصات اندازه آن هنگام انتخاب باید برسی کنید.
ماکروفرهای معمولی رایج ترین نوع ماکروفرها هستند. آنها با گرم کردن مولکول های آب در غذا از طریق تشعشعات الکترومغناطیسی کار می کنند. آنها برای گرم کردن مجدد، پختن و آب کردن غذا ایده آل هستند.
ماکروفر کانوکشن دارای ویژگی همرفتی هستند که مشابه فر عمل می کنند و فراتر از تنظیمات معمولی ماکروفر مانند گرم کردن مجدد و پختن ساده عمل می‌کند. این نوع ماکروفرها می توانند غذاها را برشته، پخت عالی کنند. ویژگی همرفت آنها دارای یک عنصر گرمایش و یک فن برای گردش هوای گرم است. این عملیات به جای گرم کردن مولکول‌های آب در غذا، مانند فر عمل می‌کند تا ترد و پخته شود.
قدرت : وات بالاتر معمولاً به معنای قدرت پخت بالاتر و همچنین گرمایش سریعتر و یکنواخت تر است. یک ماکروفر که بیش از 800 وات دارد معمولاً برای اکثر نیازها قدرت گرمایشی کافی دارد. ماکروفرهای با وات پایین معمولا کندتر هستند و ممکن است به طور یکنواخت گرم نشوند.
اندازه و ظرفیت: اندازه ماکروفر به کل ابعاد دستگاه اشاره دارد، در حالی که ظرفیت فضای پخت و پز داخلی را توصیف می کند. هنگام انتخاب ماکروفر توکار اطمینان از اندازه مناسب بسیار مهم است. برای عملکرد ایمن باید در فضای کابینت با فضای تهویه کافی قرار گیرد. اندازه ماکروفر بسته به ظرفیت می تواند بسیار متفاوت باشد. اولین قدم برای بافتن ماکروفر توکار ایده آل، اندازه گیری فضای مورد نظر است. هنگام اندازه گیری حتماً فضای تهویه را در نظر بگیرید. فضای تهویه مورد نیاز به مدل ماکروفر بستگی دارد.
کار کرد: ماکروفر توکار بسیاری از عملکردهای مشابه ماکروفر رومیزی را انجام می دهند مانند گرم کردن مجدد، پختن، برشته کردن، ترد یا آب کردن غذا. آنها می توانند طیف وسیعی از تنظیمات را برای سهولت در استفاده از آنها داشته باشند در حالی که همه ماکروفرها تنظیمات پخت و پز زمان بندی شده دستی دارند.
کنترل‌ها: ماکروفرهای توکار می توانند تنظیمات و گزینه‌های کنترلی مختلفی را شامل شوند. همه ماکروفرهای توکار دارای کنترل‌های زمان‌بندی دستی پخت هستند تا بتوان زمان پخت را تنظیم کرد. آنها همچنین می توانند مجموعه ای از تنظیمات از پیش برنامه ریزی شده و دکمه های میانبر داشته باشند که از مدلی به مدل دیگر متفاوت است. ماکروفر هوشمند کاربران را قادر می‌سازد تا تنظیمات پخت و پز را کنترل کرده و ماکروفر را از طریق یک دستگاه هوشمند یا فرمان‌های صوتی روشن کنند، یک ویژگی راحت برای کسانی که سیستم‌های خانه هوشمند دارند.

طراحی ماکروفر توکار بوش

شاید مهم باشد که یک ماکروفر توکار را پیدا کنید که زیبایی براق و بدون درز ارائه دهد. ماکروفرهای توکار بوش طوری طراحی شده‌اند که با کابینت یا دیوارهای آشپزخانه ترکیب شوند. آنها را می توان در کابینت های بالایی، کابینت های پایینی یا در پیکربندی کشو قرار داد.

مزایای ماکروفر توکار بوش

به راحتی در فضای داخلی آشپزخانه جاسازی می شود.
ماکروفر توکار بوش باعث صرفه جویی در فضا می شود زیرا در طاقچه ها و کابینت های آشپزخانه تعبیه شده است.
سرعت پخت، یخ زدایی و گرم کردن در اجاق ماکروفر توکار بوش سریعتر از اجاق گاز یا فر است.
خواص مفید غذا و ساختار آن را حفظ می‌کند هنگام یخ زدایی در ماکروفر غذاها آب زیادی از دست نمی دهند.

خرید ماکروفر توکار بوش

برای خرید ماکروفر توکار بوش بهتر است از قبل با مدل ها و لیست قیمت آنها آشنا شوید. تا بتوانید آسان‌تر بهترین مدل این محصول را برای برطرف کردن نیاز خود بخرید. این نوع ماکروفر برای کاربرانی که به ظاهر آشپرخانه خود اهمیت زیادی می‌دهند بسیار مناسب است بنابراین این فروشگاه طیف گسترده‌ای از این نوع ماکروفر توکار بوش دارند و شما لازم نیست تمام بازار را برسی کنید می‌توانید راحت‌تر مدل مورد نیازتان را تهیه کنید.

قیمت ماکروفر توکار بوش

ماکروفر توکار بوش قیمت مناسبی نسبت به محصول مشابه دارد. قیمت ماکروفر بوش به نوع و ظرفیت آن بستگی دارد و شما به راحتی می‌توانید با توجه اندازه‌ی بودجه خود یک ماکروفر تهیه کنید. قیمت ماکروفر رومیزی نسبت به ماکروفر توکار بوش ارزان‌تر است. ماکروفر توکار بوش از نامش پیداست که فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال نمی‌کند و بسیار کیفیت بالای دارد. از این ماکروفر میتوانید در محل کار خود استفاده کنید. ماکروفر توکار بوش جلوه‌ی بسیار خاصی به آشپزخانه‌تان میبخشد.

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background