bosch background
09125150957
09125150957 واتساپ
شما اینجا هستید : بوش  -> خشک کن بوش

خرید خشک کن بوش + قیمت عالی و گارانتی اصلی

خشک کن بوش

ماشین‌های خشک‌کن بوش لباس نیز مانند ماشین‌های لباسشویی، دارای دکمه و سیستم های مختلفی هستند. که از هر کدام برای عملکرد و فرایند خاصی در روند خشک کردن لباس استفاده می شود. اکثر کاربران این محصول را در خانه‌شان دارند. یکی از لوازم ضروری هر خانه است.

انواع مختلف خشک کن لباس چیست؟

انواع مختلفی از خشک کن لباس وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های متفاوت و مزایا و معایب مربوطه می باشند. با این اوصاف، یکی بهتر از دیگری نیست و همه چیز به نیازها، ترجیحات یا حتی بودجه شما بستگی دارد. خشک کن بوش یکی از بهترین و به صرفه ترین خشک کن است که نیاز شما را به خوبی برطرف می‌کند. 
تهویه : خشک کن های تهویه دار با بیرون راندن هوای گرم و مرطوب از طریق شیلنگ و بیرون از پنجره باز یا دریچه در دیوار خارجی کار می کنند. آنها معمولاً مقرون به صرفه تر از مدل های کندانسور یا پمپ حرارتی هستند. خشک کن‌های تهویه دار باید در کنار پنجره، در یا دیوار خارجی قرار گیرند تا هوای مرطوب را دفع کند، بنابراین باید یک دریچه خارجی در دیوار نصب کنید یا شلنگ را از پنجره آویزان کنید. آنها اغلب فقط ظرفیت بار کمی را ارائه می دهند.
کندانسور :   خشک کن های خازنی نیازی به شلنگ با تهویه خارجی ندارند، بنابراین شما از آزادی نصب آنها در هر کجا که می خواهید لذت خواهید برد، مشروط بر اینکه اتاق به خوبی تهویه شود. آب خارج شده از لباس شما در ظرفی در زیر دستگاه جمع می شود و باید مرتباً تخلیه شود. در برخی از مدل‌ها، آب اضافی با استفاده از لوله‌کشی ماشین لباسشویی در جایی که مناسب است پمپاژ می‌شود.
پمپ حرارتی : خشک کن های پمپ حرارتی از فناوری خاصی برای خشک کردن لباس ها با راندمان انرژی بیشتر استفاده می کنند، بنابراین در قبض برق خود صرفه جویی خواهید کرد. فناوری پمپ حرارتی همچنین لباس‌های شما را با دقت بیشتری خشک می‌کند، بنابراین لباس‌های شما برای مدت طولانی‌تری در بهترین حالت خود باقی می‌مانند. سنسور به خوبی کار می کند و به محض خشک شدن لباس ماشین را متوقف می کرد. خشک کن دارای عملکرد ضد چروک است که به طور خودکار درام را در پایان چرخه می چرخاند تا لباس ها را جدا کرده و چروک را به حداقل برساند.

نکات ایمنی خشک ‌کن بوش

هرگز وقتی کسی در خانه نیست، خشک کن خود را روشن نکنید
لباس ها یا پارچه هایی که با مایعات قابل اشتعال یا روغن آشپزی تماس پیدا کرده اند، نباید در خشک کن قرار داده شوند.
مایعات قابل اشتعال یا پارچه هایی که با مایعات قابل اشتعال در تماس هستند را در نزدیکی خشک کن یا ماشین لباسشویی نگهداری نکنید.
اگر به مشکلی در خشک کن خود مشکوک هستید، آن را به طور کامل خاموش کنید و در اسرع وقت با یک متخصص مشورت کنید.

چقدر طول می کشد تا لباس خشک شود؟

مدت زمان خشک شدن بار به متغیرهای زیادی از جمله اندازه درام بستگی دارد. درام های بزرگتر هوای گرم را با کارایی بیشتری به اطراف منتقل می کنند که منجر به چرخه‌های خشک شدن سریعتر می شود. همچنین می‌توانید با قرار دادن لباس‌های کمتر در هر بار، این فرآیند را تسریع کنید.

خرید خشک‌کن بوش

کافیه فقط با یک ماشین لباسشویی عالی بوش لباس‌های کثیف خود را بشویید اما مهم‌تر از لباس شستن خشک کردن سریع آن است که با خرید دستگاه خشک کن لباس بوش این کار را به آسانی انجام میدهد.

قیمت خشک‌کن بوش

قیمت خشک کن بوش لباس با توجه به تمامی نکاتی مانند ظرفیت، مدل، میزان صدا ودیگر موارد تعیین می شود. قیمت مدل های بوش نسبت مدل های دیگر کاملا ارزانتر وباکیفیت‌تر است و به همین سبب گزینه بهتری برای خرید آن دسته از کسانی می باشد که دارای محدودیت مالی هستند. و این خشک‌کن دارای گرانتی و خدمات پس از فروش دارد.
همه‌ی ما تمیزی و آراسته بودن لباسمان برایمان مهم است و می‌توانیم حجم زیادی لباس را به آسانی و راحتی با ماشین لباسشویی بشوریم اما مشکل اصلی خشک کردن لباسها می باشد. ممکن است بخواهید لباس فرم کار را بشویید اما به دلیل طولانی بودن زمان خشک شدن آن از این کار پشیمان شوید و ممکن است ماشین لباسشویی شما خشک کن ندارد پس وقت آن رسیده که یک خشک کن با کیفیت بوش تهیه کنید تا نیاز شما را به خوبی برطرف کند.
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background