bosch background
09125150957
09125150957 واتساپ
شما اینجا هستید : بوش  -> لباسشویی بوش سری 8

خرید لباسشویی بوش سری 8 با قیمت عالی + اورجینال

لباسشویی بوش سری 8
چرا لباسشویی بوش سری ۸ را پیشنهاد می کنیم؟
ماشین لباسشویی بوش سری ۸  ( 8 کیلویی و 9 کیلویی ) در بالاترین رده از لحاظ تکنولوژی قرار گرفته است. استفاده از تکنولوژی های به روز جهان و همین طور برنامه های پیشرفته این ماشین لباسشویی را به یکی از بهترین محصولات خانگی تبدیل می کند. اگر می خواهید در خانه ی خود دستگاهی با آخرین مدل و بهترین تکنولوژی داشته باشید، انتخاب شما بی شک ماشین لباسشویی بوش سری ۸ خواهد بود.
لباسشویی سری 8 بوش
 در این مقاله ما برای شما به شرح و بررسی این دستگاه می پردازیم. با آگاهی یافتن از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه شما به راحتی به کارکرد بی نظیر آن پی خواهید برد‌ و متوجه خواهید شد که هزینه ی بیشتر در سری ۸ به چه دلیل است. البته شاید تمام این تکنولوژی ها برای شخص شما مناسب نباشد  و سری های پایین تر و ساده تر محصولات بوش را بپسندید.
 در این شرایط هم پیشنهاد ما به شما کسب اطلاعات بیشتر است تا متناسب با نیاز های خود، دستگاه مربوطه را انتخاب کنید. از نام پر آوازه ی بوش که بگذریم، اعتبار این شرکت آلمانی سبب محبوبیت محصولات بوش در سراسر جهان می باشد‌‌. تفاوت و تنوع مدل ها در لباسشویی بوش سری ۸ به گونه ای است که تمام نیاز های دسته های مختلف را پوشش می دهد.
 با این حال بهتر است بدانید که در سری ۸، هیچ تفاوتی بین متریال اولیه، جنس بدنه، جنس دیگ و تکنولوژی های اساسی محصولات وجود ندارد. تنها فرق مدل ها در استفاده از تکنولوژی های بیشتر و کمتر می باشد، البته بهتر است متذکر شویم که ظرفیت نیز فاکتور بسیار مهمی در تعیین قیمت قیمت لباسشویی بوش سری ۸ می باشد‌. ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی که تماما از استیل بهداشتی و انتی باکتریال که خاصیت ضد زنگ نیز دارد، در این سری با ظرفیت ۹ کیلوگرم و ۸ کیلوگرم عرضه می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. جهت خرید ماشین لباسشویی بوش اصل آلمان سری 8 با شماره تماس 02122889000 تماس بگیرید.

انواع ظرفیت در ماشین لباسشویی بوش سری ۸

ظرفیت های مختلف این سری به شما امکان انتخاب دقیق تر می دهد. در این بخش ما برای شما هر کدام از این ظرفیت ها را بررسی می کنیم تا با دید دقیق تر نسبت به ماشین های لباسشویی این مدل تصمیم بگیرید. 
ماشین لباسشویی سری 8
با ظرفیت ۹ کیلوگرم: این مدل از سری هشتم به دسته های مختلفی تقسیم می شود‌. یعنی ماشین لباسشویی بوش سری ۸ در ظرفیت ۹ کیلوگرم دارای انواع مختلفی می باشد. 
اولین مدل با رنگ سفید و ظرفیت ۹ کیلوگرم و دور ۱۶۰۰ خشک کن، بهترین و نمونه ترین محصول در سری هشتم می باشد. بیشترین صدای تولید شده در این مدل در حالت خشک کردن به ۷۳ دسی بل می رسد که این دستگاه را به بی صدا ترین ماشین لباسشویی قرن تبدیل کرده است. مصرف انرژی این ماشین لباسشویی مانند تمام محصولات بوش در بهترین حالت خود یعنی آ+++ قرار دارد. این مدل دارای تکنولوژی اکتیو واتر، آی دوس، آنتی ویبریشن و ادد واش می باشد‌. که در ادامه به هر کدام از آن ها به طور مفصل خواهیم پرداخت. 
مدل بعدی که در رنگ استیل تولید می شود نیز با ظرفیت دیگ ۹ کیلوگرم و دور ۱۶۰۰ در خشک کن بسیار کارآمد محسوب می شود. اگر نگران باقی ماندن جای لک بر روی استیل هستید، شرکت بوش این مشکل را حل کرده است. این مدل با تکنولوژی نانو تهیه می شود و هیچ نوع لکی بر روی آن باقی نمی ماند‌.
ظرفیت دیگ ۹ کیلوگرم در ماشین لباسشویی بوش سری ۸ شما را حتی از خشکشویی برای ملحفه و پتو هایتان بی نیاز می کند. در این ظرفیت شما می توانید به راحتی پتو ها و کالای خواب مانند روتختی و ملحفه ها را بشویید.
با ظرفیت ۸ کیلوگرم: دو نوع ماشین لباسشویی با ظرفیت دیگ ۸ کیلوگرم در سری ۸ لباسشویی بوش وجود دارد. این مدل در بالاترین حالت یعنی خشک کن، به ۷۲ دسی بل می رسد. دور خشک کن این مدل لباسشویی بوش سری ۸، ۱۴۰۰ می باشد. 
و اما پرفروش ترین مدل لباسشویی سری ۸ بوش، که با قیمت مناسبی در این سری قرار می گیرد با ظرفیت ۸ کیلوگرم عرضه شده است. در این مدل خشک کن ۱۲۰۰ دور در دقیقه دارد و موتور بسیار حرفه ای آن باعث می شود  که کمترین صدا را تولید کند. لازم به ذکر است که ماشین لباسشویی بوش سری ۸، دارای کمترین حالت مصرف انرژی در مصرف آب و برق می باشد. در ادامه به مزایا و دیگر ویژگی های این سری لباسشویی محبوب می پردازیم. 

مزایای منحصر به فرد سری ۸ در لباسشویی بوش

آنتی ویبریشن و موتور اکوسایلنس: این دو تکنولوژی در کنار هم در واقع نقشی مکمل دارند و هر دو سبب کم صدا بودن دستگاه می شوند. این ویژگی بسیار کارآمد است و محصولات بوش را از دیگر برند های ماشین لباسشویی متمایز می کند. 
خرید ماشین لباسشویی بوش سری 8
اکتیو واتر: مهم نیست شما در کدام برنامه چقدر حجم لباس تحویل لباسشویی بوش سری ۸ می دهید، ویژگی اکتیو واتر به طور هوشمند آب مورد نیاز شستشو را برای حجم مورد نظر تشخیص می دهد و از هدر رفت آب جلوگیری می کند. 
آی دوس: این تکنولوژی در واقع تصحیح شده ی تکنولوژی اکتیو اکسیژن می باشد که تنها برای آبکشی استفاده می شد. آی دوس با تشخیص خودکار میزان کف باقی مانده در لباس ها را تشخیص می دهد. این تکنولوژی میزان مواد شوینده ی مورد نیاز را برای حجم مورد نظر تعیین می کند.
آنتی استین: این ویژگی برای لباس های کثیف تر و دارای لکه های سنگین به کار می رود. در لباسشویی بوش سری ۸ هیچ گونه لباسی با لکه بیرون نخواهد آمد. 
سلف کلینیگ: ویژگی تمیز کردن محفظه ها یکی از دیگر مزایای لباسشویی بوش در این سری می باشد. با این ویژگی طول عمر دستگاه افزایش می یابد و هیچ گونه ماده ی اضافی در آن باقی نمی ماند.
ادد واش و تاخیر در شستشو: این دو ویژگی به شما اجازه ی اضافه کردن لباس های فراموش شده در حین شستشو و همچنین تعیین ساعت شروع شستشو را می دهد. شما می توانید همچنین علاوه بر این ویژگی ها، ماشین لباسشویی بوش سری ۸، دارای ۱۴ برنامه ی کاربردی برای انواع الیاف لباس و ملحفه های شما می باشد. در نتیجه هیچ گونه نگرانی از بابت خرید این دستگاه بی نظیر نداشته باشید.

خدمات و پشتیبانی شرکت بوش

محصولات بوش اگر از جای معتبر تهیه شوند دارای گارانتی موتور و قطعات خواهند بود. پشتیبانی و خدمات پس فروش شرکت بوش به شما این اطمینان را می دهد که در کمال آرامش لباسشویی بوش سری ۸ را خریداری کنید. با توجه به افزایش محصولات تقلبی در بازار، حتما از فروشنده بخواهید شما را از اورجینال بودن و اصالت کالا آگاه کند. بوش همراه خوب خانه ی شما.

ماشین لباسشویی سری 8 بوش اورجینال

قیمت لباسشویی بوش سری 8

برای اطلاع دقیق از قیمت لباسشويي بوش سري ٨ می توانید با شماره های 09125150957 و 02122889000 تماس بگیرید .

لباسشویی سری idos بوش

در اینجا می خواهیم در مورد سیستم I-DOS در لباسشویی بوش صحبت کنیم . معمولا مشخص کردن مقدار دقیق شوینده در ماشین لباسشویی بسیار اهمیت دارد و کم یا زیادی آن باعث تمیز نشدن لباس ها و یا آسیب زیاد به لباس ها می شود . برای حل شدن این مشکل ، شرکت بوش از تکنولوژی منحصر به فرد خود با نام آیدوز اتوماتیک استفاده می کند تا بتوانید از تمیز شدن کامل لباس ها و آسیب نرسیدن به انها مطمئن شوید . سیستم i-DOS تنها مختص شرکت بوش می باشد .

کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background