bosch background
09125150957
09125150957 واتساپ
شما اینجا هستید : بوش  -> ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

خرید ماشین ظرفشویی سری 4 بوش با بهترین قیمت + گارانتی معتبر

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

یکی از شرکت های قدرتمند لوازم خانگی برقی که حتما اسم آن به گوش شما هم خورده است، شرکت بوش است. این شرکت آلمانی در کنار بسیاری از لوازم خانگی، انواع ماشین ظرفشویی سری 4 بوش را نیز عرضه بازار کرده است و شما با خرید این ماشین ظرفشویی بوش با کیفیت می توانید تا سال ها از آن استفاده کنید و در مصرف آب، برق و مواد شوینده صرفه جویی کنید. اگر به دنبال اطلاع از مشخصات و همچنین قیمت و خرید ماشین ظرفشویی سری 4 بوش هستید، در این صفحه همراه ما باشید. ایران بوش سنتر ، مرکز خرید انواع ظرفشویی سری 4 بوش با بهترین قیمت + گارانتی معتبر . در این صفحه می توانید با توجه به نیاز خود بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش سری ۴ را انتخاب و خرید کنید.

ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

معرفی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

ماشين ظرفشویی سری 4 بوش با ظرفیت 14 نفره، ساخت شرکت بوش کشور آلمان یکی از پرفروش ترین لوازم خانگی برقی این شرکت است و با قیمت مناسبی که نسبت به کیفیت و کارایی خود دارد، به خوبی توانسته است در میان خریداران ماشين ظرفشویی به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل شود.
ماشین ظرفشویی بوش سری 4
ماشین ظرفشویی سری 4 بوش دارای 3 سبد برای قرار گیری ظروف است و 14 نفر ظرفیت دارد ولی اگر خانواده شما کم جمعیت است قابلیت Half Load یا نیم شور دستگاه این امکان را به شما می دهد که سریع تر ظرف ها را بشویید و منتظر پر شدن تمام ظرفیت دستگاه نشوید ولی بهتر است وقتی ظرف های کمتری دارید، بجای استفاده از قرص ظرفشویی از ژل ظرفشویی استفاده کنید که صرفه اقتصادی بیشتری داشته باشد.
مصرف انرژی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش : با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی از لوازم برقی پر مصرف در خانه است و دست کم هفته ای چند بار از آن استفاده می شود، پیش از خرید توجه داشته باشید که مصرف انرژی بالایی نداشته باشد.
مصرف انرژی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش بسیار پایین است و شرکت بوش در این مدل ظرفشویی از نسل جدید موتورهای خود یعنی Eco Silence Drive استفاده کرده که مصرف انرژی پایین دارد و به همین دلیل ماشین ظرفشویی سری 4 بوش دارای برچسب انرژی ++A می باشد.
مصرف آب ماشین ظرفشویی سری 4 بوش : مصرف آب ماشين ظرفشویی سری 4 بوش نیز بسیار پایین است و به دلیل تکنولوژی های سیستم آب هیدرولیک و حس‌گر تشخیص میزان آب، در هر بار شستشو با تمام ظرفیت 14 نفره مقدار آب مصرفی این مدل ظرفشویی حدود 9/5 لیتر است که در برابر ماشین ظرفشویی های سایر برند ها، مقدار بسیار کمی است.
سنسور تشخیص میزان آب (Aqua Sensor) توانایی تشخیص میزان آب مصرفی بر اساس تعداد ظروف و کثیفی آنها دارد که تشخیص تعداد ظروف با Load Sensor انجام می شود و پس از محاسبه آب مورد نیاز اطلاعات به Aqua Sensor ارسال شده و ماشین ظرفشویی در نهایت مصرف آب را کنترل می کند.
ظرفشویی سری 4 بوش
موتور Eco Silence Drive : موتور Eco Silence Drive از موتورهای نسل جدید شرکت بوش است که در ماشین های ظرفشویی به کار می برد. در این موتور برس های کربنی حذف شده و آهن ربا به جای آن استفاده می شود که در این صورت سطح اصطکاک به حداقل رسیده و سطح استهلاک موتور نیز کمتر می شود که طول عمر بیشتر موتور را در پی دارد. همچنین با کاهش سطح استهلاک،  صدا و لرزش موتور نیز کمتر می شود.
بدنه عایق فوق کم صدا ماشین ظرفشویی : شرکت بوش از بدنه عایق فوق کم صدا (SuperSilent) در ماشين ظرفشویی سری 4 خود استفاده می کند که باعث کمتر شدن صدای دستگاه تا حد زیادی می شود.
خرید ظرفشویی سری 4 بوش
شست ‌و شوی تمیز : ماشين ظرفشویی سری 4 بوش با ویژگی HygienePlu ظروف را بهداشتی و تمیز می شوید و عملکرد این فناوری بدین صورت است که با افزایش دمای آب در زمان آب کشی ظروف، تا 70 درجه سانتی گراد دما بیشتر می شود تا باکتری های موجود بر روی ظروف کاملا زدوده شوند.

نگهداری و مراقبت از ماشین ظرفشویی

اگر ماشين ظرفشویی سری 4 بوش را خریداری کرده اید، توجه داشته باشید که این وسیله مثل هر وسیله برقی دیگر نیاز به مراقبت و نگهداری دارد تا طول عمر بیشتری داشته باشد.
نگهداری از ماشین ظرفشویی بوش سری نکات 4
برای استفاده بهتر از ماشین ظرفشویی حتما جرم گیر ماشین ظرفشویی تهیه کنید زیرا چربی ها و پسماند های غذا در طول زمان در لوله ها و محفظه های ماشین ظرفشویی رسوب می کنند و این رسوب ممکن است باعث رشد و تکثیر باکتری و کاهش کیفیت و کارایی دستگاه شود ولی استفاده از جرم گیر ماشین ظرفشویی این مشکل را حل می کند. 
شما با جرم گیری کردن دستگاه خود هر 6 ماه یکبار به راحتی می توانید جلوی این مشکل را بگیرید و مانع از رسوب شدن چربی ها در منافذ و لوله های ماشین ظرفشویی شوید.
ظرفشویی بوش سری 4
هنگام جرم گیری ماشین ظرفشویی از برنامه Intensive 70 یعنی شستشوی فوق بهداشتی با دمای بالا استفاده کنید و نکته مهم دیگر برای استفاده از ماشین ظرفشویی این است که پس از شستن کامل ظروف و خارج کردن آنها از دستگاه، در ماشین را نبندید تا رطوبت از آن خارج شود و کاملا خشک شود. با بسته شدن در ماشین ظرفشویی، رطوبت خارج نمی شود و محل مناسبی برای رشد و تکثیر قارچ و باکتری خواهد بود.

تعداد برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی سری 4 بوش

برنامه های ظرفشویی سری 4 بوش
Eco 50° (شستشوی اقتصادی)
Quick Wash 65 (شستشوی سریع)
Night Program 50(شستشوی شبانه)
Auto 45°-65° (شستشو با دمای خودکار)
Intensive 70° (شستشوی فوق بهداشتی با دمای بالا)
Pre Wash/Rinse (آبکشی اولیه)
Intensive Zone (شستشوی ظروف بزرگ)
Half Load (نیم شور)
Hygiene Plus (شستشوی بهداشتی)
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background