bosch background
09125150957
09125150957 واتساپ
شما اینجا هستید : بوش  -> ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

ظرفشویی سری 6 بوش آلمان با بهترین قیمت + گارانتی رسمی

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

ماشین ظرفشویی سری 6 بوش محصولی با کیفیت از شرکت بوش ساخت کشور آلمان است که با مجهز بودن به هشت برنامه هوشمند شستشو و ظرفیت 14 نفره، یک ماشین ظرفشویی باکیفیت و با کارایی بالا در میان ماشین های ظرفشویی است.ماشین ظرفشویی سری 6 بوش محصولی با کیفیت از شرکت بوش ساخت کشور آلمان است که با مجهز بودن به هشت برنامه هوشمند شستشو و ظرفیت 14 نفره، یک ماشین ظرفشویی باکیفیت و با کارایی بالا در میان ماشین های ظرفشویی است.

معرفی ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

ماشين ظرفشویی سری 6 بوش یکی از انواع ماشين ظرفشویی این شرکت است که از کیفیت بالا برخوردار است. این دستگاه سه طبقه و 14 نفر ظرفیت دارد که بالاترین ظرفیت در بین تمام ماشين های ظرفشویی می باشد و 8 برنامه شستشو در آن تعبیه شده است که شما بتوانید با توجه به ظروف، برنامه مناسب را انتخاب کنید.
این مدل ماشین ظرفشویی از شرکت بوش با رنگ سفید و طراحی زیبا، قیمتی مناسب دارد و توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را جلب کند.
رتبه مصرف انرژی
رتبه مصرف انرژی ماشين ظرفشویی سری 6 بوش،+++ A است که از فاکتوهای مهم کیفیت این دستگاه به شمار می رود.
موتور
از جدیدترین نسل موتور یعنی Eco Silence Drive در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش استفاده می شود که سه مزیت عمر بسیار بالای این موتور، مصرف انرژی پایین و صدای بسیار کم را به همراه دارد.
دوام بالا و طول عمر زیاد موتور این مدل ماشین ظرفشویی، به کیفیت عملکرد این دستگاه اضافه می کند. موتور این ماشین ظرفشویی کارکرد بسیار کم صدا دارد و بیشتر از 42 دسی بل نیست.
سنسور تشخیص میزان آب (Aqua Sensor)
(Aqua Sensor) سنسور تشخیص میزان آب در ماشین ظرفشویی  کار گذاشته شده است و این فناوری با تشخیص میزان کثیفی ظروف، آب مورد نیاز را محاسبه می کند و بدین طریق در مصرف آب بسیار صرفه جویی می شود.
قابلیت تشخیص تعداد ظروف  (Load Sensor)
سنسور تشخیص تعداد ظروف (Load Sensor) از قابلیت های دیگر ماشین ظرفشويی سری 6 بوش است که باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و اگر شما ظروف کمتر از 14 نفر ظرفیت داخل ماشین بگذارید، آب فقط به اندازه تعداد ظروف داخل ماشین استفاده می شود. میزان آب مصرفی این مدل ماشین ظرفشویی شرکت بوش، حدود 9/5 لیتر است .
سنگ زئولیت مختص بوش
با فناوری زئولیت مختص بوش که در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش نیز استفاده شده است، دیگر نیازی نیست که بعد از شسته شدن ظروف آنها را خشک کنید و ماشین ظرفشویی با استفاده از این فناوری، ظروف را کاملا خشک می کند و شما می توانید بلافاصله پس از شسته شدن ظروف، آن ها را داخل کمد قرار دهید.
خصوصیت سنگ زئولیت به کار رفته در ماشین ظرفشویی باعث می شود به سرعت رطوبت و بخار آب داخل دستگاه جذب سنگ شود و آن را به گرما تبدیل کند و به این صورت زمانی که ماشین در حال شستن ظروف است این سنگ بخار آب را به خود جذب می کند و زمانی که فن شروع به باد زدن برای خشک کردن ظروف می کند سنگ گرما ازاد می کند و به کمک فن ظروف را خشک می کند که  این عمل باعث کاهش مصرف انرژی در ماشین ظرفشویی می شود.
برنامه Time Delay
شما با استفاده از Time Delay ماشین ظرفشويی سری 6 بوش می توانید 1 تا 24 ساعت در شستشوی ظروف تاخیر قرار دارید مثلا می توانید زمان شروع شستشوی ماشين را به ساعاتی که مصرف برق کمتر است به تاخیر بیاندازید تا هزینه برق کمتری هم داشته باشد و به دلیل آنکه این مدل ماشین ظرفشويی حداکثر 42 دسی بل صدا دارد، روشن بودن آن در طول شب مزاحمتی برای شما نخواهد داشت.
سیستم Vario Flex
از سیستم Vario Flex در طبقات ماشین ظرفشویی سری 6 بوش استفاده شده است که شما می توانید به راحتی ارتفاع هر طبقه را بر اساس سایز ظروف تنظیم کنید و با بازو بسته کردن قطعاتی که دارد، می توانید طرز چیدن ظروف را انتخاب کنید.

برنامه های شستشو ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

Intensive 70° (شستشوی فوق بهداشتی با دمای بالا)
Glass 40° (شستشوی کریستال 40 درجه)
Auto 45°-65° (شستشو با دمای خودکار)
5H 60° (شستشوی یک ساعت و نیم در دمای 60 درجه)
Silence 50° (شستشوی کم صدا 50 درجه)
Eco 50° (شستشوی اقتصادی)
Quick Wash 45° (شستشوی سریع)
Pre Wash/Rinse ( آبکشی اولیه)
Home Connect (اتصال از طریق گوشی همراه)
Extra Dry (خشک کن حرفه ای)
Hygiene Plus (شستشوی بهداشتی)
Vario Speed (کاهش زمان شستشو)

مشخصات کلی، قیمت و خرید ماشین ظرفشویی سری 6 بوش

برند : بوش
رنگ : سفید
کشور سازنده :آلمان
نوع محصول: مبله
سری :6
ظرفیت: 14 نفر
رتبه انرژی :+++A
تعداد برنامه های شست‌وشو : ۸
تعداد سبد : سه عدد
میزان مصرف آب در هر شست و شو : ۹.۵ نوع ماشین ظرفشویی
میزان مصرف انرژی در سال (کیلووات ساعت): ۲۳۷
میزان مصرف آب در سال (لیتر): ۲۶۶۰
کلیه روزهای هفته از ساعت 10 تا 22 پاسخگویی شما هستیم
سئوالات متداول 09125150957
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز بوش ایران (نمایندگی بوش در تهران - شریعتی) می باشد .
bosch background